Korduma Kippuvad Küsimused

Kuidas LazyTube õhku täis saada?

1.     Seejärel säti koti avad näppude vahele nõnda, et kahte kätt kasutades saad ühte avadest lahti hoida.

2.     Tee horisontaalselt mitte väga järske liigutusi ja proovi samal ajal samas suunas mõned sammud astuda. NB! Hüplemisest või ümber oma keha keerutamisest ei ole siin kasu – kõik liigutused peavad olema maksimaalselt sujuvad ja sirgjoonelised.

3.     Sulge näppude vahel esimene ava ja korda sama teisega. Ära karda – LazyTube'i püütud õhk ei tule sealt enam nii lihtsalt välja.

4.     Kui teed seda esimest korda ja/või kui sul ei õnnestu LazyTube'i piisavalt õhuga täita, lihtsalt korda õhu püüdmist. Kui puhub tuul, kasuta seda kindlasti ära ja tee neid liigutusi vastu tuult. Nii püüad märksa hõlpsamini õhu kinni. NB! Õhku täis püütud LazyTube ei pea üldsegi punnis välja nägema.

5.     Nüüd keera LazyTube'i avale 3-4 tiiru peale ning painuta see keritud osa rõngasse. Sulge klamber. Ära karda - ava ääres asuvad plastikvitsad on selleks mõeldud ega purune.

6. Sulge näppude vahel esimene ava ja korda sama teisega. Ära karda LazyTube'i püütud õhk ei tule sealt enam nii lihtsalt välja.

7. Kui teed seda esimest korda ja/või kui sul ei õnnestu LazyTube'i piisavalt õhuga täita, lihtsalt korda õhu püüdmist. Kui puhub tuul, kasuta seda kindlasti ära ja tee neid liigutusi vastu tuult. Nii püüad märksa hõlpsamini õhu kinni. NB! Õhku täis püütud LazyTube ei pea üldsegi punnis välja nägema.

8. Nüüd keera LazyTube'i avale 3-4 tiiru peale ning painuta see keritud osa rõngasse. Sulge klamber. Ära karda - – ava ääres asuvad plastikvitsad on selleks mõeldud ega purune.

9.     Iga algus on raske ja vilumus kasvab vaid katsetamisega. Kui sulle tundub, et LazyTube on liiga tühi, ava klamber ja keera sellele veel tiir või paar juurde. See surub LazyTube'i rohkem punni. Kui ka sellest on vähe, ava LazyTube'i suu uuesti ja tee läbi õhu veel tõmme või paar. Nüüd on see juba kerge, kuna LazyTube on oma transpordikanguse minetanud ja kortsud kaotanud. Kui tunned aga hoopis, et LazyTube on ebamugavalt kõva, talita vastupidiselt – keera aval ring vähemaks või lase tunde järgi pisut õhku oma LazyTube'ist välja. Kujutle, kuidas sa ühel päeval rahvarohkes rannas mõne sekundiga oma LazyTube'i täidad, ning jätka katsetamist. Õige pea saab sulle selgeks, kui palju õhku on parasjagu ning et liiga punnis LazyTube ei ole pooltki nii mugav kui pisut pehmem variant.

NB! LazyTube'i ava peab olema keritud vähemalt kolm tiiru. Vastasel juhul kaotab LazyTube'i geniaalne kuid lihtne suuava oma õhukindluse.

Ära anna alla! Raske võib see tunduda vaid esimesel korral! Pealegi ei ole maailmas ainsatki täiskasvanut, kes sellega hakkama ei oleks saanud!

Kuidas LazyTube tagasi kokku panna?

1.     Ava klamber.

2.     Rulli ava lahti ja vaata, et LazyTube'i suu ei oleks nö kokku kleepunud – nii tuleb õhk sellest paremini välja.

3.     Jäta LazyTube maha ja hakka seda selle tagumisest otsast rahulikult kokku kerima. Mida hoolikamalt kerid, seda sujuvamalt sa ta kotti torgata saad. Nii lihtne see ongi! Kui maapind on must, võid kerimise käigus prahi õrnalt käega eemale pühkida või paluda sõpra, kes aitaks sinu uut lemmikut üleval hoida, kuni sina toodet kokku kerid.

NB! Ära murra Lazytube'i enne kerimist pikkupidi pooleks, arvates, et siis on vähem kerimist. Nii ei pääse õhk välja.

4.     Kui oled LazyTube'i lõpuni kokku kerinud, võta otstes asuvatest klambritest kinni, murra toru pooleks ja kinnita klambrid. Mugavamaks kokkumurdmiseks kasuta näiteks põlve abi.  

Millisel pinnasel ma LazyTube'i kasutada võin?

Arvesta sellega, et LazyTube'i välimine materjal (Nylon Ripstop) on ühtpidi väga tugev, teispidi väga kerge ja õhuke.

LazyTube'i võib kasutada kivisel pinnal, rannaliival, vees, lumel, metsas käbide ja kändude peal, murul jne. Kuna LazyTube ei ole õhuga täidetuna siiski kivikõva ja tema laotuspind on suur, tasanduvad selle all olevad konarused ja sina neid ei tunne.

Kui soovid, et sinu LazyTube kestaks, ära kasuta seda kelguna mäest alla kihutamiseks ning väldi sellel puhkamist suisa raiesmikul, kus võib asuda teravaid oksaotsi või muud teravat. See on loogiline, mis?! :) 

Kas LazyTube on veekindel ja kas see püsib vee peal?

LazyTube on veekindel ja püsib suurepäraselt ka vee peal. Sobib päikesevõtuks või lihtsalt laisklemiseks madalas vees, kuid kuna tegu ei ole siiski spetsiaalselt vee jaoks mõeldud tootega, on iga veeleminek omal vastutusel. Eriti ohtlikuks võib muutuda lainetav meri ja tugeva vooluga jõgi, kuna tüürida või aerutada on LazyTube'iga äärmiselt raske.  

NB! Mitte mingil juhul ära lase lapsi LazyTube'iga merele triivima! Kaldavees pladistamiseks kinnita igaks juhuks vai ankruna liiva ja hoia toimuval silm peal! Kuna LazyTube on nii ülimõnus ja meenutab kujult pisut ka paati, võib uskuda, et selle vees kasutamise vastu võib kergesti kiusatus tekkida! Keela kindlasti LazyTube'iga veele minna ka purjus sõbral (sel puhul kehtivad üldse teised reeglid ja loodame, et oled nendega kursis)! 

Kuidas LazyTube'i puhastada ja pesta?

Pesumasinas LazyTube'i pesta ei tohi, kuna avas asuvad plastribad ei tee nii pesumasinale ega ka Lazytube'ile head. LazyTube'i võib pesta sooja veega ja neutraalse pesuvahendiga. Võib kasutada ka švammi või harja. LazyTube on kergesti pestav ja kuivab kiiresti. Otse loomulikult on seda kõige mugavam teha õues ja voolava veega (voolikuga). 

Kui kaua LazyTube täis püsib?

Saame lubada 6 tundi. Testinud 30 tundi. Ära väsisime meie.

Kõik sõltub sellest, kui palju LazyTube'i pealt maha ja peale käiakse. Suurema tõenäosusega läheb LazyTube kiiremini tühjaks, kui seal kedagi peal ei ole, sest siis ei ole LazyTube'i rulli keeratud avale survet. Samas kui teda ei kasuta, siis... pole temast ka eriti kasu, mis? Nii et kui juhtub, et tõeliselt proff laiskleja peale 6-tunnist pikutamist tunneb, et tema LazyTube on pisut liiga tühi, võib ta oma laisklemise hetkeks katkestada, toodet pisut värske õhuga täita ja edasi laiselda.

NB! Ära kasuta LazyTube'i batuudina – liiga aktiivset kasutamist laiskusepesa ei talu! 

Palju LazyTube kaalu kannatab?

LazyTube'ile võib istuda vabalt ka kahe- või kolmekesi. Oluline on, et teie kaal kokku ei ületaks 200 kg. Nii et kui oled endale selle suurepärase toote soetanud, võid julgelt sõprade kaalunumbreid küsida, enne kui oma lemmiklesilat nendega jagama hakkad!  

Kas LazyTube'i saab parandada, kui olen sinna kogemata augu sisse teinud?

LazyTube koosneb kahest kihist: pealmisest nailon ripstopist ja sisemisest kilekihist. Kui oled suutnud mõlemale augu sisse torgata või põletada, on meil selleks puhuks pakkuda sulle paranduskomplekt, mille leiad siit. Kahjuks välimises kangas oleva augu lappimiseks meil hetkel ühtegi viisakamat ega paremat lahendust pakkuda ei ole. Aga kui see auk sind seal ei häiri, töötab LazyTube sama hästi edasi. Hea on, et toode on tehtud vägagi tugevast nailon ripstopist – nii ei hakka selle pealmine kangas rebenema ega hargnema isegi siis, kui selles on auguke.  Kui LazyTube'i sisemise kile kiht on terveks jäänud, saad oma armsal ja augustatud LazyTube'il muretult edasi laiselda.