Maksmine ja tarne

Kuidas maksta!

PANGALINGID

Meile on võimalik tasuda pangalinkide kaudu, mida vahendab Maksekeskus AS, järgnevatest pankadest:

Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay

Märgi makseviisiks omale sobiv pank ning seejärel ''Jätka''. Edasi vajuta nupule''Alusta makset'' ning sealt suunatakse Sind edasi internetipanka, kus saad oma tellimuse eest tasuda. Pärast makse tasumist vajutage palun nupule ''Tagasi kaupmehe juurde''. Peale tasumist saadetakse Sinu e-posti aadressile tellimuse kinnitus ning arve.


TASUMINE ÜLEKANDEGA


1. Teie e-mailile saabuvad kohe peale tellimuse kinnitamist tellimuse number ning maksmisele kuuluv summa, samuti on kirjas meie panga arveldusarve numbrid. Kindlasti märkige makse selgitusse tellimuse number või tähtedest koosnev tellimuse kood!

2. Mõnes teises pangas arve alusel makstes makse sooritamisest koheselt meie süsteemi teadet ei saadeta ning sellisel juhul loetakse makse sooritatuks peale raha laekumist meie kontole. Nädalavahetusel pankadevahelist laekumist ei toimu.

3. Teie tellimus võetakse töösse pärast makse laekumist.

4. Ülekandega tasumisel on maksetähtajaks 3 päeva. Tellimuse eest tähtajaks mittetasumisel tellimus tühistatakse.

5. Kui soovite kaupa kiiremini kätte saada, saatke palun sellekohane e-kiri koos maksekorraldusega. Saame jooksvalt kontrollida ning kaubad postitada.


Kuidas kaup Sinuni jõuab!

Tellimust vormistades on Sul võimalik valida kolme erineva kohaletoimetamise viisi vahel.

Telli nii mitu komplekti kui soovid, kohaletoimetamise hind jääb samaks.

1. Itella SmartPost pakiautomaat - 3,50 EUR

Tellimus jõuab valitud pakiautomaati 1-3 tööpäeva jooksul alates makse laekumisest. Kui kaup on jõudnud pakiautomaati, saad SMS-i, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku turvakoodi. Sisestades koodi, uks avaneb ning saad paki kätte.

PS! Palun säilita SMS teade kuni 14-päevase tagastusperioodi lõpuni — kauba tagastamisel saad kasutada sama SMS koodi!

Toodet hoitakse Itella SmartPost pakiautomaadis 7 kalendripäeva. Juhul kui Sa ei lähe tootele selle aja jooksul järgi, saadetakse toode meile tagasi. 

2. Omniva pakiautomaat - 3,50 EUR

Tellimus jõuab valitud pakiautomaati 1-3 tööpäeva jooksul alates makse laekumisest. Kui kaup on jõudnud pakiautomaati, saad SMS-i, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku turvakoodi. Sisestades koodi, uks avaneb ning saad paki kätte.

PS! Palun säilita SMS teade kuni 14-päevase tagastusperioodi lõpuni — kauba tagastamisel saad kasutada tagastuskoodi, mida sisaldab sama SMS.

Toodet hoitakse Omniva pakiautomaadis 7 kalendripäeva. Juhul kui Sa ei lähe tootele selle aja jooksul järgi, saadetakse toode meile tagasi.

3. Itella SmartPost kulleriga – 5,40 EUR

Kui soovite, et kaup Teile koju või tööle toimetatakse, valige kohaletoimetamiseks Itella Smartpost kuller. Tellimust vormistades saate valida ajavahemiku, millal kuller tulla võiks.

Kui teil tekib küsimusi tellimuse, kohaletoimetamise, tagastuse või vahetuse kohta, siis võtke meiega julgelt ühendust e-maili teel:

inf@ajatu.eu või helistades numbril: +372 533 10000 (E-L 9:00-18:00).